gutenservice.com.ua Статьи и советы Скільки нікотину у звичайних та електронних сигаретах?

Скільки нікотину у звичайних та електронних сигаретах?


Скільки нікотину у звичайних та електронних сигаретах?

Якщо ви думаєте про вплив використання електронних систем нагрівання тютюну на здоров’я, саме час дізнатися, скільки нікотину міститься в електронних сигаретах. Скільки виводиться нікотин з організму жінки дізнайтесь за посиланням https://ukrhistory.com.ua/skilki-vivoditsya-nikotin-z-organizmu-zhinki-povnistyu/.

Вміст нікотину

Кількість нікотину у звичайних тютюнових виробах залежить від марки, але не може перевищувати одного міліграма на цигарку. Ця вимога встановлена технічним регламентом Митного союзу на тютюнову продукцію.

Вейпи можуть бути як із нікотином, так і без. Вміст нікотину залежить від його концентрації у рідинах, якими заправляють пристрої. Вона вимірюється у кількості нікотину на міліграм. Склади для електронних сигарет можуть бути міцністю 3, 6 та 12 мг/мл – це найпоширеніші варіанти. Зустрічаються й рідини із вмістом нікотину нуль міліграмів на мілілітр — звані нульовки.

Нікотин у сигаретах: скільки цієї речовини потрапляє в організм

Кількість нікотину, що потрапляє в організм під час куріння та ширяння, відрізняється. Основна причина – різний спосіб отримання цієї речовини. Під час куріння відбувається горіння тютюну, а при ширянні – нагрівання рідин з нікотином у складі.

Згідно з дослідженням польських учених, користувачі вейпів у середньому вдихають 50–60% нікотину з картриджа. При цьому кількість нікотину, яке вейпер отримує за 15 затяжок, менша, ніж при курінні звичайних сигарет. З іншого боку все залежить від пристрою, який використовує вейпер. Різні аксесуари утворюють пару з різним вмістом нікотину. Його сумарна кількість у парі може коливатися від 0,5 до 15,4 міліграма. «Марки та моделі електронних сигарет відрізняються за ефективністю та сталістю випаровування нікотину», — резюмували дослідники.

Аналогічні висновки містить робота грецьких вчених. Вони аналізували вплив на організм найпростіших вейпів та технічно просунутих пристроїв із електронними схемами. Дослідники дійшли висновку, що девайси першого та другого поколінь «доставили в кровотік набагато менше нікотину порівняно з тютюновою сигаретою».

Скільки нікотину у звичайних та електронних сигаретах?

Чи можна регулювати вміст нікотину у вейпах

Більшість сучасних електронних сигарет можна налаштовувати, регулюючи потужність (напругу) та опір головки розпилювача.

  • Чим вище напруга, тим більше пристрій створює хмари пари. Чим більше пара, тим більше нікотину вдихає вейпер і сильніший тротхіт – удар по горлу, який характеризується відчуттям печіння та поколювання.
  • Чим вищий опір, тим довше нагрівається розпилювач. В результаті з’являється менше пари, а значить, він менше впливатиме на горло.
  • Знижуючи опір, вейпер навпаки збільшує час нагрівання розпилювача. Це допомагає створювати більше пари, яка потрапляє в горло.

Вейпери-початківці часто хочуть поставити налаштування на максимум. Краще цього не робити. Занадто низька напруга може призвести до того, що пристрій не працюватиме. Висока напруга призводить до втрати аромату рідини для вейпу, появі неприємного присмаку.

Кількість нікотину, що потрапляє до організму, залежить і від поведінки вейпера. Має значення кількість затяжок та їх тривалість, а також частота використання електронних сигарет. Той, хто робить 100 затяжок на день, отримуватиме менше нікотину, ніж той, хто має затяжок у чотири рази більше. Зрозуміло, за умови, що використовуються рідини однакової міцності та однаково налаштовані пристрої однієї моделі.

Скільки нікотину у різних сигаретах: що важливо знати

І в електронних, і у звичайних сигаретах може бути різний вміст нікотину.

За даними вчених, при використанні системи вейпери одержують меншу кількість нікотину, ніж курці. Але багато залежить від марки, моделі та налаштувань пристрою, міцності рідини та поведінки самого вейпера.

Навіть невелике вживання нікотину шкодить здоров’ю та викликає залежність.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *